Apartamenty Sun & Snow IzerSKI Resort - Świeradów-Zdrój
Wiele ofert apartamentów do wynajęcia w Polsce! Wybierz się na wycieczkę nad morze, w góry lub na Mazury, zwiedzaj większe miasta w Polsce i rezerwuj luksusowy i komfortowy apartament w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy w Gdańsku. W ofercie znajdziesz apartamenty położone w kompleksach z basenem i parkingiem, ponadto apartamenty z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Wolne apartamenty w dobrych cenach w całej Polsce! Planuj wakacje czy długi weekend, wyjedź z przyjaciółmi czy z dziećmi!
Apartamenty Sun & Snow IzerSKI Resort
Świeradów-Zdrój 2 Kilińskiego apartamenty - mieszkania
Góry
WiFi
Spa/wellness
Parking
Rozmawiamy
RU
Góry
WiFi
Spa/wellness
Parking
Rozmawiamy
RU
Obiekt Apartamenty Sun & Snow IzerSKI Resort położony jest w miejscowości Świeradów-Zdrój i oferuje dostęp do sauny. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zakręt Śmierci – 16 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach.
W naszej ofercie m. in. : narciarstwo, pokoje rodzinne, sauna, parking na miejscu, ogrzewanie, prywatny parking, monitoring wokół obiektu, przechowalnia nart, całkowity zakaz palenia, Wi-Fi, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, pokoje dla niepalących, winda, bezpłatne Wi-Fi, dostęp do Internetu, parking.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartamenty Sun & Snow IzerSKI Resort o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Goście otrzymają umowę wynajmu, którą należy podpisać i zwrócić do obiektu przed przyjazdem. Jeśli goście nie otrzymają umowy na czas, powinni zadzwonić do firmy zarządzającej obiektem pod numer telefonu podany w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 300 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 41 mkw).


Świeradów-Zdrój